Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Poznaly jsme se před pár lety a staly se z nás kamarádky. Jana propadla józe stejně jako já a začla se jí intenzivně věnovat. Obě již v současné době vedeme lekce jógy v Rychnově nad Kněžnou, Solnici a Častolovicích.

Bodhi Studio je ale splnění našeho snu. Vytvořit vlastní prostor, kam si lidé přijdou zacvičit jógu, načerpat energii a zároveň zrelaxovat. Prostor, ve kterém se lidé budou cítit příjemně a budou mít možnost vybrat si, jak jógu pojmou. Zda si přijdou „pouze“ zacvičit a zlepšit si tak svoji fyzickou kondici nebo zda se vydají dál a skrze své fyzické tělo začnou objevovat i duchovní stránku sebe samých. Prostor, ve kterém nikdo nebude nikoho hodnotit ani soudit. Jóga je nesoutěživá, není o tom, jestli provádíme krásné a dokonalé pozice a cílem rozhodně není dát si nohy za hlavu :-). Jóga je o pokoře, o porozumnění, o lásce k sobě i ostatním. Fyzické cvičení jógy nás připravuje na to, abychom dokázali přenést jógu do našeho běžného života. Náš život pak bude spokojenější a šťastnější a díky cvičení získáme i zdravé a fungující tělo.

Doufáme, že u nás najdete prostor, ve kterém si na chvíli odpočinete od každodenních povinností a budete se k nám rádi vracet.

Těšíme se na Vás,


Martina Lepšová a Jana Bartošová

 

Rubriky

Martina Lepšová

Příspěvků: 0

Jana Bartošová

Příspěvků: 0

MVDr. Jaroslava Štěpánková

Příspěvků: 0